KONST / Litografier / Serigrafi 6925835
*
nr 692 5835
Serigrafi
Efter Picasso, 1902/2000, 65x49
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2011
kl 18:40:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 23:58:11
1
1.000 kr
18/4 15:04:17
2
1.200 kr
18/4 16:00:24
3
1.300 kr
18/4 16:47:52
2
1.400 kr
18/4 17:15:25
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Serigrafi
nr 692 5835
Serigrafi
Efter Picasso, 1902/2000, 65x49
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/4 23:58:11 | 1 | 1.000 kr |
18/4 15:04:17 | 2 | 1.200 kr |
18/4 16:00:24 | 3 | 1.300 kr |
18/4 16:47:52 | 2 | 1.400 kr |
18/4 17:15:25 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50